Klimatyzatory do domu

Wybierz typ klimatyzacji, którą zamontujemy w Twoim domu:

Jeżeli szukasz klimatyzacji do domu, to najprawdopodobniej interesują Cię klimatyzatory ścienne. Są one najbardziej wszechstronne: dadzą Ci pełną kontrolę nad kierunkiem nadmuchu oraz temperaturą w każdym chłodzonym pomieszczeniu:

Klimatyzatory ścienne
Klimatyzatory ścienne
Zestawy ścienne z indywidualnymi agregatami to najbardziej uniwersalne i najpopularniejsze urządzenia do domu i firmy.

Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś chłodzić wiele pomieszczeń jednym klimatyzatorem, to zapewne wybierzesz klimatyzator kanałowy. Jest on cichy, można go zabudować w suficie podwieszanym lub stropodachu, ale wymaga prowadzenia przewodów powietrznych o znacznej średnicy, a poza tym udostępnia tylko jedno ustawienie temperatury na wszystkie chłodzone pomieszczenia:

Klimatyzatory kanałowe Kanałowe Jednostki kanałowe można zabudować w znacznej odległości od chłodzonych i ogrzewanych pomieszczeń.

Jeżeli dysponujesz pomieszczeniem o znacznej powierzchni i potrzebujesz klimatyzatora o dużej mocy, możesz się zdecydować na klimatyzator podsufitowy, który w większości konstrukcji można także zamontować przy podłodze:

Klimatyzatory przypodłogowo podsufitowe Przypodłogowo podsufitowe Urządzena przypodłogowo-podsufitowe mogą mieć dużą moc i nie wymagają sufitu podwieszanego.

Jeżeli masz np. salon z sufitem podwieszanym lub poddasze ze stropodachem, to prawdopodobnie uda się u Ciebie zainstalować klimatyzator kasetonowy. Szczególnie dobrze sprawdza się on w dużych i wysokich pomieszczeniach:

Klimatyzatory kasetonowe Kasetonowe Jednostki kasetonowe wymagają montażu w suficie podwieszanym o odpowiedniej wysokości.

A jeżeli poszukujesz rozwiązania nie wymagającego montażu lub nie chcesz montować zewnętrznego agregatu, mamy dla Ciebie sprytne klimatyzatory przenośne, które mogą chłodzić nie gorzej od klimatyzacji z zewnętrznym agregatem:

Klimatyzatory przenośne Przenośne Klimatyzatory przenośne nie wymagają montażu, ale są bardziej hałaśliwe i mniej wydajne. Chociaż... Mamy i takie, które wydajnością nie odbiegają od klimatyzacji stacjonarnej!

Jeżeli szukasz klimatyzacji typu MULTI SPLIT, czyli systemu, w którym jeden zewnętrzny agregat obsługuje wiele klimatyzatorów w kilku pomieszczeniach, to zapraszamy do kontaktu - pokażemy Ci możliwości i wycenimy montaż klimatyzacji ze wspólnym agregatem.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami - dobierzemy produkt najlepiej spełniający Twoje oczekiwania oraz ustalimy koszty montażu. Autoryzowany montaż jest warunkiem uzyskania gwarancji na urządzenie. Już teraz zadzwoń do naszego specjalisty: 22 251 33 52.

Chcesz wiedzieć więcej? Mamy dla Ciebie do pobrania specjalistyczny poradnik o klimatyzacji.

Jeżeli jesteś osobą fizyczną i zamówisz u nas także montaż, to za zakupiony produkt zapłacisz niższy, 8-procentowy VAT.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl