Montaż klimatyzacji

Myślisz o zakupie i montażu klimatyzacji w domu, biurze, firmie lub sklepie? Jesteś we właściwym miejscu! Zamów profesjonalny montaż klimatyzatorów domowych i komercyjnych DAIKIN, FUJITSU, GALANZ, GREE, LG, MIDEA, MISTRAL, PANASONIC, SAMSUNG, VIVAX, dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Nasi wykwalifikowani monterzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem - od prostego montażu przez ścianę, po rozbudowane systemy klimatyzacji komercyjnej MULTI z agregatami na dachu budynku. Solidnie wykonają usługę i zostawią po sobie porządek. Dzięki ich fachowości będziesz się cieszyć niezawodnym działaniem klimatyzacji w Twoim domu, biurze, firmie lub sklepie przez długie lata.

Autoryzowany montaż jest warunkiem otrzymania gwarancji na zakupiony produkt. Każda próba nieautoryzowanego montażu lub uruchomienia klimatyzacji oznacza natychmiastową utratę gwarancji. Warto o tym pamiętać - łatwo ulec pokusie pozornych oszczędności.

Cenę montażu klimatyzacji każdorazowo ustalamy indywidualnie, ponieważ zależy ona od wielu czynników, np. liczby ścian w których należy wykonać otwory, wysokości prac, ilości zużytego materiału, liczby niezbędnych akcesoriów montażowych itp. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, a wtedy - po ustaleniu niezbędnych informacji na temat przewidywanych prac - podamy szacunkową cenę montażu zakupionego u nas urządzenia.

Jeżeli dokonujesz zakupu jako osoba prywatna na cel niekomercyjny, to zakup urządzenia wraz z montażem klimatyzacji w naszej firmie umożliwi Ci zaoszczędzenie na podatku VAT - wyniesie on wtedy 8 procent.

Do zapytania o wycenę montażu klimatyzacji, warto przygotować następujące informacje:

 • jaki będzie rodzaj klimatyzatora lub klimatyzatorów (ścienny, kanałowy, kasetonowy, podsufitowy)?
 • w ilu pomieszczeniach będą instalowane jednostki wewnętrzne klimatyzacji i jaka jest powierzchnia każdego z tych pomieszczeń?
 • jakie będą długości instalacji chłodniczej między jednostkami wewnętrznymi klimatyzacji w pomieszczeniach, a agregatem lub agregatami?
 • czy montaż agregatu lub agregatów będzie wymagał rusztowania (powyżej 2,5 m i nie wyżej niż do 6 m wysokości montażu) lub podnośnika koszowego?
 • gdzie będzie zamontowany agregat (na balkonie, ścianie, podmurówce, dachu, kominie)?
 • gdzie odprowadzane będą skropliny z jednostki lub jednostek wewnętrznych (na zewnątrz w pobliżu miejsca instalacji agregatu, na zewnątrz do studzienki odpływowej na balkonie lub rynny, wewnątrz budynku do pionu kanalizacyjnego)?
 • czy skropliny z jednostki lub jednostek wewnętrznych uda się odprowadzić grawitacyjnie (aby było to możliwe, trzeba zapewnić spadek instalacji skroplinowej na całej jej długości, nie może ona też być zbyt długa) czy trzeba się liczyć z zastosowaniem pompki skroplin?
 • czy funkcja chłodzenia będzie wykorzystywana także zimą (jeżeli tak, to skropliny z jednostki lub jednostek wewnętrznych trzeba odprowadzić do kanalizacji wewnątrz budynku)?
 • czy instalacja chłodnicza będzie przebiegała maskownicach natynkowych z białego plastiku, czy będzie konieczne wkucie jej w ściany (jeżeli konieczne jest kucie, to z jakiego materiału wykonana jest ściana)?
 • czy zakup i montaż klimatyzacji będzie realizowany na osobę fizyczną i cel niekomercyjny (wtedy VAT wyniesie 8 proc.) czy na firmę (wtedy VAT wyniesie 23 proc.)?
 • w jakim mieście lub miejscowości zlokalizowane jest miejsce montażu klimatyzacji?

Możesz także skorzystać z kalkulatorów kosztu montażu klimatyzacji najpopularniejszych marek.

Skontaktuj się z nami - ustalimy koszty montażu, a także pomożemy Ci w wyborze klimatyzatora, który spełni Twoje oczekiwania. Wybierz jedną z poniższych form kontaktu:

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       kontakt@energiajutra.com.pl
Zadzwoń: -

Zastanawiasz się jeszcze, jaką markę i model klimatyzatora wybrać? Więcej informacji o najpopularniejszych klimatyzatorach z naszego sklepu znajdziesz też na specjalnych stronach, dedykowanych poszczególnym markom:

 

Wiele przydatnych informacji, które mogą przynieść odpowiedź na Twoje pytania odnośnie montażu klimatyzacji, znajdziesz również na naszym dobrze klimatyzowanym blogu:

 

Jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny, albo zagadnienia klimatyzacyjne po prostu nie są Twoim hobby, to zawsze możesz do nas zadzwonić. Z pewnością uda nam się wspólnie wybrać klimatyzację dla Ciebie i oszacować koszty montażu. 

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       kontakt@energiajutra.com.pl
Zadzwoń: -

 

Jeżeli zdecydujesz się wysłać do nas wiadomość, to nie zapomnij podać nam swojego numeru telefonu, abyśmy mogli do Ciebie oddzwonić w razie pytań lub wątpliwości odnośnie montażu klimatyzacji w Twoim domu, biurze, firmie lub sklepie. Naszym naturalnym terenem montażu klimatyzacji jest Warszawa i okolice, ale montujemy bez problemu w całym województwie mazowieckim, jak również w pozostałych rejonach Polski, naliczając opłatę za dojazd.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu www.energiajutra.com.pl

 

Profesjonalny montaż klimatyzacji - www.energiajutra.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl