Mobilne klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej - monoklimatyzatory przenośne - FRAL

Nie lubisz upałów, a administrator budynku nie pozwala na montaż klimatyzacji z jednostką zewnętrzną? Chcesz korzystać z dobrodziejstwa chłodu w gorące lato, ale nie masz ochoty na montaż klimatyzacji stacjonarnej typu split z agregatem? Mamy coś dla Ciebie - mobilny klimatyzator przenośny bez jednostki zewnętrznej FRAL.

To wyjątkowe urządzenie ma nie jedną rurę wylotową, a dwie. Dzięki temu możesz wyprowadzić przez uchylone okno dwie rury i całkowicie uszczelnić szparę (czego nie wolno robić przy klimatyzatorach przenośnych jednorurowych). Pozostałe okna w pomieszczeniu mogą pozostać zamknięte, a podczas pracy klimatyzatora przez uchylone okno nie będzie zasysane gorące powietrze!

Możesz też zlecić wykonanie wiertłem koronowym dwóch otworów w ścianie szczytowej - wtedy połączysz te otwory dwiema rurami z mobilnym klimatyzatorem bez jednostki zewnętrznej i uzyskasz funkcjonalność typowego monoklimatyzatora ściennego za znacznie niższą cenę. Nawet kilkakrotnie niższą!

Dzięki temu, że do pomieszczenia nie będzie zasysane gorące powietrze z zewnątrz, podczas pracy w układzie dwururowym monoklimatyzator przenośny FRAL uzyskuje efektywność energetyczną bliską klimatyzacji typu SPLIT z zewnętrznym agregatem - co jest nieosiągalne dla jednorurowych klimatyzatorów przenośnych.

Warto poznać mobilny klimatyzator bez jednostki zewnętrznej FRAL, choćby po to, aby mieć świadomość istnienia alternatywy dla klimatyzacji z jednostką zewnętrzną. I pamiętać o tej możliwości, kiedy prognozy pogody zaczną zapowiadać nieznośne upały. Urządzenie ma także wersję z funkcją nie tylko chłodzenia, lecz także grzania. Potrafi też bardzo skutecznie osuszać powietrze - producent jest potentatem w dziedzinie profesjonalnych osuszaczy powietrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl